Ankieta dla Ekspertów

Drodzy Eksperci i Rodzice,

Wiedeński Uniwersytet Dzieci prowadzi stronę  www.demokratiewebstatt.at, której celem jest edukacja polityczna. Każdego roku poruszanych jest na niej sześć ważnych społecznie tematów.

W ramach każdego z nich Uczniowie biorą czynny udział w warsztatach i konferencjach z politykami. Jednym z realizowanych obecnie tematów jest projekt "My, dzieci tego świata" i o pomoc w jego realizacji proszą m.in. naszych Ekspertów. Prośba dotyczy wypełnienia i przesłania krótkiej ankiety. Dzięki zebraniu ankiet z całej Europy, będzie można zobaczyć w jak różnych warunkach żyją rówieśnicy w przedziale wieku 12 - 15 lat z różnych stron świata.

Bardzo prosimy o włączenie się do projektu i przesłanie nam ankiety do 20 kwietnia.

Szczegóły można znaleźć  tutaj.