Rekrutacja na nowy rok akademicki 2015/2016 + Instrukcja zmiany grupy

uruchamiamy logowanie na I (zimowy) semestr roku akademickiego 2015/2016.

Obecni studenci mogą zalogować się na nowy semestr poprzez swoje konto w zakładce „Rejestracja na zajęcia” do 4 września 2015 r. Jak zawsze decyduje kolejność zgłoszenia.

Nowi studenci zgłaszają się za pośrednictwem formularza elektronicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie pod zakładką „zapisy na studia”. Szczegółowe informacje znajdują sięw zakładce „zapisy na studia”. Zapraszamy wszystkich.

Prosimy o logowanie się do właściwych grup, zgodnie z podziałem wiekowym: Poszukiwacze 5-6 lat oraz I-klasa szkoły podstawowej, Odkrywcy (II, III klasa szkoły podstawowej), Młodzi Naukowcy (IV-VI klasa szkoły podstawowej), Eksperci (gimnazjum).

Aby zalogować się na zajęcia do starszej grupy należy najpierw w „danych osobowych” indywidualnego konta studenta zmienić grupę. W razie problemów załączamy krótką instrukcję. Po zatwierdzeniu zmiany poprzez pole „zachowaj”, w  zakładce „rejestracja na zajęcia” pojawi się możliwość zapisania do starszej grupy.

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci