Szkoła pod Baobabem - wykład i cegiełki

Drodzy Studenci, Szanowni Rodzice,

serdeczne dziękujemy za bardzo aktywne wsparcie udzielone akcji Szkoła pod baobabem, prowadzonej przez panią dr Annę Watołę, członka Kolegium Naukowego Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Zapraszamy również serdecznie wszystkich Rodziców  na wykład poświęcony relacji z prowadzonej akcji oraz realiom edukacji dzieci w Kenii, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 5 marca 2016.

Również w tę sobotę, w czasie całego dnia zajęć Uniwersytetu Śląskiego Dzieci będzie można wykupić cegiełki – gałgankowe laleczki przygotowane na ten cel przez studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Będą one wyeksponowane w holu Instytutu Fizyki czekając na nowych właścicieli. Dochód z wykupionych cegiełek zostanie w całości przeznaczony na wsparcie dla dzieci i szkół z dwóch kenijskich wiosek objętych akcją Szkoła pod baobabem.

Zapraszamy na wykład!