Wykłady dla rodziców

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze w tym semestrze wykłady dla Rodziców, które odbędą się już w najbliższą sobotę, 24 października.
Wykłady dla Rodziców są otwarte i dostępne dla każdego z Państwa.

Wykład pt. Dobry rodzic – szczęśliwy rodzic dotyczył będzie faktów i mitów o rozwoju osobistym.

Rodziców Odkrywców i Ekspertów zapraszamy na salę SA II w czasie trwania wykładu dla dzieci o godzinie 11:00.

Rodziców Młodych Naukowców zapraszamy na salę SA II w czasie trwania wykładu dla dzieci o godzinie 13:00.

Prowadzącym wykład będzie Pan Bruno Żółtowski

Streszczenie wykładu:
W ostatnich latach nastąpił w Polsce boom na rozwój osobisty. W latach dziewięćdziesiątych Polacy żartowali z Amerykanów, którzy przechodzili okres mody na chodzenie do terapeuty. Obecnie, w Polce, coraz więcej osób korzysta z pomocy psychologów, terapeutów i coachów. Jedni traktują to jako przejściową modę, inni widzą wyraźną tendencję do zdominowania życia osobistego przez produkty i usługi będące częścią branży o wdzięcznej nazwie "rozwój osobisty". Co na ten temat myśli coach ze zdroworozsądkowym podejściem do
psychologii? Dowiedzą się Państwo już w sobotę, podczas wykładu „Dobry rodzic – szczęśliwy rodzic. Wykład dotyczący faktów i mitów o rozwoju osobistym."

Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy,