Zakładanie kont w serwisie Uniwersytet Dzieci

Z troską o sprawną organizację zajęć, wprowadziliśmy dla studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci system rejestracji uczestników. Wkrótce za pośrednictwem tego systemu studenci logując się na swoje konto będą mogli zapisywać się na seminaria proponowane przez Uniwersytet.

Podczas rejestracji należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz dane personalne: imię i nazwisko STUDENTA, grupę do której student przynależy oraz opcjonalnie numer telefonu kontaktowego (w celu ułatwienia kontaktu z państwem).
Proszę koniecznie wpisywać imię i nazwisko studenta ponieważ musimy zweryfikować te dane, aby aktywować konto.

Po rejestracji zostanie do Państwa przesłany e-mail z informacją o rejestracji w serwisie, a po zweryfikowaniu danych e-mail z informacjami o kolejnych krokach postępowania.

Zapisy na seminaria prowadzone będą przez specjalne formularze na naszej stronie internetowej, dostępne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.